0

Jak zrobić tort z pieluch

Tworzenie tortu z pieluszek to wspaniały sposób na podarowanie prezentu nowej mamie. Ten wyjątkowy prezent z pewnością zostanie doceniony. Stanowi on również wspaniały element dekoracyjny podczas baby shower. Ten rodzaj prezentu jest zabawny i zajmuje bardzo mało czasu. Jest to również świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.

Aby zrobić tort z pieluszek, będziesz potrzebować kilku materiałów. Należą do nich ręczniki papierowe, wstążka i gumki. Potrzebna będzie również solidna podstawa do wykonania tortu z pieluch. Może to być kawałek kartonu, taca lub aluminiowa patelnia. Rozmiar podstawy będzie zależał od wielkości tworzonego tortu pieluszkowego. Ogólnie rzecz biorąc, najlepiej jest mieć podstawę, która jest głęboka na co najmniej trzy pieluchy. Ważne jest również, aby podstawa była płaska. Jeśli nie jest płaska, pieluchy nie utrzymają swojego kształtu.

Oprócz solidnej podstawy, będziesz potrzebować wystarczająco dużo pieluch, aby zrobić tort. Większość tortów z pieluch wymaga od 50 do 75 pieluch dla noworodków lub rozmiaru 1. Pieluchy te można znaleźć w różnych sklepach internetowych lub w lokalnym sklepie z artykułami dla dzieci. Będziesz również potrzebować drewnianych kołków. Te drewniane kołki będą używane do trzymania warstw razem. Będziesz również potrzebował trochę wstążki, aby związać warstwy razem. Możesz również użyć tiulu, koronki lub innych elementów dekoracyjnych, aby ozdobić swój tort pieluszkowy.

Potrzebna będzie również tuba lub przedmiot w kształcie walca, np. tekturowa tuba. Możesz też użyć na wpół skończonej rolki po ręczniku papierowym. Po zebraniu wystarczającej ilości pieluch, możesz je zwinąć i umieścić wokół przedmiotu. Następnie będziesz musiał zabezpieczyć je dużymi lub średnimi gumkami. W zależności od wielkości Twojego tortu, będziesz potrzebował co najmniej 16 pieluch w środkowej warstwie.

Możesz również użyć rolki ręczników papierowych, aby stworzyć centrum. Zamiast używać stojaka na ciasto, możesz użyć kartonowej rurki w centrum tortu z pieluch. Jeśli użyjesz rolki ręczników papierowych, będziesz musiał owinąć ją wstążką.

Możesz również zrobić tort z pieluchami w formie warstwowej. Ilość pieluch, które trzeba będzie owinąć wokół dolnej warstwy, będzie zależała od wielkości tortu, który robisz. Jeśli robisz tort piętrowy, będziesz potrzebować co najmniej dwóch pierścieni pieluch na dole tortu. Jeśli jednak robisz trzypoziomowy tort z pieluchami, będziesz potrzebować trzech pierścieni z pieluchami na dole tortu z pieluchami.

Aby stworzyć pierwszy poziom, będziesz potrzebować rolki po ręczniku papierowym. Zwiń pieluchy wokół rolki i zabezpiecz je bardzo dużą gumką. Następnie musisz zabezpieczyć pieluchy w środku tuby dużą gumką. Następnie zabezpieczysz warstwę drugą dużą gumką.

Możesz również udekorować tort pieluszkowy, umieszczając wokół krawędzi zielenie i sukulenty. Możesz nawet przykleić słodką zabawkę na wierzchu tortu pieluszkowego. Możesz również użyć wstążki, aby ukryć gumki. Do wstążki możesz też przyczepić literkę lub przykleić napis.

Podobne tematy