0

Jak zrobić tort z biedronki

Prezentujemy Państwu artykuł stworzony w harmonijnej współpracy z diy.info.pl

Niezależnie od tego, czy szukasz zabawnego środka na przyjęcie urodzinowe, czy pięknego tortu do podzielenia się z rodziną i przyjaciółmi, tort z biedronki to świetny wybór. Istnieje kilka łatwych sposobów na zrobienie go, a proces może być tak prosty lub tak skomplikowany, jak tylko chcesz.

Najpierw musisz zrobić lukier. Wymieszaj składniki razem i ubij je za pomocą miksera elektrycznego. Następnie musisz rozwałkować lukier na gładką, płaską powierzchnię. Możesz użyć małej szpatułki offsetowej, aby wykonać to zadanie. Dobrym pomysłem jest umieszczenie pod powierzchnią lukru kawałka papieru do pieczenia, aby zapobiec jego rozciągnięciu. Dobrze jest też zrobić lukier dzień wcześniej, aby mógł zastygnąć.

Następnie musisz rozwałkować czarną pomadę. Dobrze jest zrobić pomadę trochę większą niż tort, który robisz. Możesz rozwałkować ją w koło lub wyciąć małym okrągłym nożykiem. Następnie możesz ją rozwałkować na małą kiełbaskę lub na cienką, gładką warstwę o odpowiedniej grubości. Ewentualnie możesz ją pomalować, aby uzyskać bezszwowe, gładkie wykończenie.

Możesz również rozwałkować trochę czerwonej pomady i wyciąć z niej owale na oczy i skrzydła biedronki. Można je również pomalować, aby pasowały do tła, ale nie można się pomylić z prostym lukrem. Można również użyć patelni do pizzy lub małej 4″ kuli, aby wyciąć cieńszy spód ciasta. Możesz nawet użyć pędzla do malowania jako tylnej dekoracji.

Kiedy będziesz gotowa do zrobienia głowy biedronki, będziesz potrzebować małej 4″ patelni kulistej lub żaroodpornego naczynia typu ramekin. Będziesz potrzebować jednej połowy ciasta na głowę i jednej połowy na ciało. Możesz nawet rozwałkować trochę czerwonej pomady i wyciąć kształt serca. Możesz nawet zrobić kilka uroczych małych kwiatów z pomady dla słodkiego akcentu.

Możesz również użyć lukrecjowego bicza, aby zrobić antenki. Możesz również zrobić skrzydła z czerwonej pomady i przymocować je do korpusu za pomocą żelu do pipetowania. Pędzel lub bicz do lukrecji sprawdzi się również do wykonania oczu.

Dobrym pomysłem jest również udekorowanie tortu liśćmi. Jeśli masz ochotę na fantazję, możesz pomalować liście zielonym kolorem żelu. Możesz również dodać kilka czerwonych i czarnych kropek do liści. Możesz również użyć małego noża do wycinania ust biedronki. Przydadzą się tu również małe obeliski z lukru.

Możesz też zrobić zabawne biedronkowe toppery do babeczek, używając kilku tych samych składników. Możesz nawet użyć papier mâché, aby stworzyć biedronkę na szczycie babeczki. To uroczy sposób na stworzenie babeczkowych topperów, który nie wymaga specjalnych narzędzi do modelowania ciast.

Podobne tematy